Apporteer wedstrijden

Een apporteerwedstrijd is een wedstrijd, waarop retrievers in het vrije veld, tijdens een normale jachtdag beoordeeld worden op effectiviteit van het werk.

Apporteerwedstrijden hebben in eerste instantie ten doel:

  • het beoordelen van de kwaliteit van het geleverde werk van de deelnemende honden;
  • het in wedstrijdverband vergelijken van de geleverde prestaties van de deelnemende honden.

Ter bevordering van het gebruik van goede honden en de weidelijkheid ter jacht waarmee het ras eigen karakter van de verschillende retrievers in stand wordt gehouden.

.

CACT Apporteer wedstrijd
Zuid-Holland
19-08-2022

Keurmeesters S. Bollen en R. Ehbel

1U CACT Beautiful Hunter Miss Evi – Nico Huisman
2U Res.CACT Impress Ilke the Second off April – André Brink
3ZG Handsome Hidde The Second off April – Bjorn van Pruijssen
ZG Sasawot Follow The Sun – Mariska Gerding
ZG Fencer Nelson – Jeroen Zijlmans
G Rebel Blend Muddler Minnow – Ingrid van de Ven

Novice apporteer wedstrijd
Zeeuws-Vlaanderen
25-07-2022

Keurmeesters H. Slijkhuis en H.J. Heijman

1U Go Back Skyhawk – Tom van der Linden
2U Blackthorn Booster – Frits de Mooij
3U Seaside Gundogs Magic MERLIN – Gerda Companjen
U Fenna Kremer van het Haesdal – Carol Bollen
ZG Starcreek Shadow – Erwin Ketels (Gun’s Choice)
ZG Wolfeca Demisa’s Steffy Comics – Saskia de Kort

Retriever Championship 28 oktober 2021

9 Deelnemers op 28 oktober 2021, Keurmeesters Henk Slijkhuis en Filip Bollen.
Uitslag:
1U CACT/CACIT Elza’s Memory Raffa de Champagne – Henk de Ronde
2ZG Gin from the gundog Farm – Peter Stoomenbergh
ZG Rocket Star Poirot – Jef Savels
G Beechdale’s License to Kill – Kristina Trahms

CACIT Apporteer wedstrijd

Zeeuws Vlaanderen 3 augustus 2021


Diploma’s

  1. 1 U CACIT  Rebel Blend Daddy Longlegs      Roy Ehbel

Laatste Wedstrijd Uitslag

CACT Apporteer wedstrijd

Oost Gelderland 2 augustus 2021


Diploma’s

  1. 1 U CACT  Elza’s Memory Raffa de Champagne  Henk de Ronde
  2. ZG          Truro                                                     Rob Schmidt
  3. G             Rocket Star Poirot                                 Jef Savels
  4. G             Gin from the Gundog Farm                 Peter Stroomenbergh

Laatste Wedstrijd Uitslag

Apporteer wedstrijd Oud-Beijerland 31 augustus 2020


Diploma’s

  1. 1U CACT Joker of the Spring Cottage – Jan Luijendijk
  2. 2U Res CACT Beautiful Hunter Miss Evi – Nico Huisman
  3. 3U De Beire Arlet Star – Filip Bollen
  4. 4U De Dee Arlet Star – Stef Bollen
  5. 5U Truro – Rob Schmidt
  6. G Holland’s Brad of Upperclaws – Victorine Schokker

.

Laatste Wedstrijd Uitslag

Apporteer wedstrijd Koewacht 27 augustus 2020


Diploma’s

  1. 1U CACIT Sasawot Aranka Sterre – Pedro Bruggo
  2. 2U Res CACIT Truro – Rob Schmidt

Gun’s choice: Hillfields Mowsley – Anita van ’t Hof

.

Laatste Wedstrijd Uitslag

Apporteer wedstrijd Zuid Holland 11 augustus 2020


Diploma’s

  1. 1ZC Saswaot Aranka Sterre – Pedro Brugge
  2. 2ZG Rebel Blend Hairy Prince – Mart van der Wiel
  3. 3ZG Saswaot Aranyu Sinne – Jurjen Dijkstra

  • G Beautiful Hunder Miss Evi – Nico Huisman
  • G Hummer of the Sping Cottage – Elly Bos
  • G Holland’s Brad of Upperclaws – Victorine Schokker

.

Apporteer wedstrijd Oost Gelderland 27 juli 2020


Diploma’s

 

  • U Hillfields Mowsley – Anita van ’t Hof
  • U Sasawot Aranka Sterre – Pedro Brugge
  • U Hummer of the Spring Cottage – Elly Bos
  • ZG Gin from the Gundog farm – Peter Stroomenbergh

.

Laatste Wedstrijd Uitslag

Novice Apporteer wedstrijd Brabant 23 juli 2020


Diploma’s

 

  1. ZG Fencer Nelson – Jeroen Zijlmans
  2. ZG Beautiful Hunter Nash – Peter Stroomenbergh
  3. G  Tyrrellison Ruby Star – Meike Leferink

.

.

%d bloggers liken dit: