OWT

Een Orweja Working Test (OWT) is een wedstrijd die tot doel heeft de werkkwaliteiten van de verschillende apporterende honden rassen te testen, zonder dat daarbij op wild wordt gejaagd en uitsluitend gebruik gemaakt wordt van dummy’s.

Een OWT heeft in eerste instantie ten doel:

  1. het beoordelen van de kwaliteit van het geleverde werk van de deelnemende honden;
  2. het in wedstrijdverband vergelijken van de geleverde prestaties van de deelnemende honden;
  3. ter voorbereiding t.b.v. deelname apporteer / veldwedstrijden.

De visie van de Nederlandse Retriever Club is dat een OWT geen doel op zich is, maar eerder een middel om zich voor te bereiden op de apporteerwedstrijden.

Laatste Wedstrijd Uitslagen

OWT 21 augustus 2021 Hengelo

Open

  1. Amazing Aces my Golden Sunshine      Rob Dings
  2. Fencer Nelson                                         Jeroen Zijlmans
  3. Flair van ’t Kieftendorp                           Willem Veilbrief

Laatste Wedstrijd Uitslagen

OWT 21 augustus 2021 Hengelo

Novice

  1. Sasawot you are my Sunshine             Michel Pollen
  2. Amazing Petite My Golden Sunshine  Benno Wendt
  3. Impress Ilke the Second off April         Mark Brink

Laatste Wedstrijd Uitslagen

OWT 21 augustus 2021 Hengelo

Starters

  1. Zara van de Craneburcht               Jacko Meijer
  2. Shadow of Zofie’s Choice              Madelon Westendorp
  3. Bornbrand Lean Seven                  Eleen Born

Laatste Wedstrijd Uitslagen

OWT 17 juli 2021 Putten


Diploma’s

7 open diploma’s

  1. Jenny de Bruin – Tessa my melodie of golden spirit
  2. Henk de Ronde – Elza’s memory raffa de champagne
  3. Jurjen Dijkstra – Sasawot Aranyu Sinne


8 novice diploma’s

  1. Bjorn van Pruijssen – Glenbriar Darcy
  2. Mariska Gerding – Sasawot Follow the sun
  3. Wilma Harmsen – Fe van ’t kieftendorp

13 starter diploma’s

  1. C. Schrumpf – Finley

  2. Willem Schokker – Laggengill Mutiny (Stokes)
  3. Joyce Goossen – Bonfire worker blueberry

Laatste Wedstrijd Uitslagen

OWT 27 juni 2021 Borculo


Diploma’s

geen open diploma’s


8 novice diploma’s

  1. Mariska Gerding – Sasawot Follow the sun
  2. Wilma Harmsen – Fe van ’t Kieftendorp
  3. Tom van der Linden – Go Back Skyhawk

11 starter diploma’s

  1. Jeroen van Vliet – Spike Armando v h Oude Baken
  2. Eleen Born – Bornbrand Lean Seven
  3. Willem Schokker – Laggengill Mutiny

%d bloggers liken dit: